Aliejų mišinys "Ramiam miegui"

Mišinys RAMIAM MIEGUI gali padėti pagerinti miegą, atpalaiduoti, nuraminti, pašalinti stresą bei įtampą. Šis aliejus rekomenduojamas kūdikiams ir vaikams, kurie yra neramūs, vargina pilvelis, miego sutrikimai ar išgyvena atsiskyrimo su mama, adaptacijos periodą.

Labai tinka vaikams, kurie pradeda lankyti darželį ar kitais atvejais siekiant palengvinti vaikų adaptacijos periodą bei išsiskyrimą su tėvais. Prieš einant į darželį keletu lašų patepkite vaikui krūtinę, nugarą, taip vaikeliui bus lengviau išgyventi pokyčius, ramiau reaguoti. Vakariniam ritualui, siekiant raminančio ar atpalaiduojančio poveikio, glostomaisiais judesiais pamasažuokite vaiko kūnelį, taip jis nusiramins, jaus artimą ryšį ir bendravimą su tėvais, ramiau miegos ir jausis saugus. Šis ritualas apgaubs vaiką šiluma bei palengvins adaptacijos periodą.

Šį aliejų odos priežiūros ritualui rekomenduojama rinktis mamoms, kurios jaučiasi pavargusios, nerimauja dėl savo mažylių, sutrinka laktacija ar išgyvena išsiskyrimo su vaiku laikotarpį.

Suaugusiems šis aliejus bus puiki priemonė, kai norime atpalaiduojančio poveikio, nuraminti odą, masažui ar pasilepinti kvapnioje aromaterapinėje vonioje prieš miegą. Ši priemonė padrėkins, nuramins saulėje įdegusią odą, paskatins odą atsinaujinti. Levandų eterinis aliejus veikia raminančiai.  Mandarinų eterinis aliejus nepakeičiamas pagalbininkas šalinant įtampą.

Sudėtis (INCI): ekologiškas šalto spaudimo nerafinuotas saldžiųjų migdolų aliejus, levandų eterinis aliejus, raudonųjų mandarinų eterinis aliejus.

Talpa: 30 ml

Gamintojas: KAP KAP, Lietuva

12.75€