Pintas vegan odos čiulptuko laikiklis

Šie čiulptuko laikikliai yra tokie mieli, kad tikrai nepaliks abejingų! Jie išsiskiria tuo, kad nėra ilgi, ir net vaikučiui ropojant neleis soskytei išsipurvinti (mažyliui ropojant, prisekite laikikli prie rūbelių ties petuku ar link nugarytės, tada jis nepasieks žemės).

Kadangi laikikliai yra lengvi, tiks nuo pirmųjų dienų iki metukų ir ilgiau.

Jais galite prisegti bet ką: soskytę, kramtuką, žaisliuką, puoduką su vandeniu ir pan. tiesiog perkiškite laikiklio galą su kilpute ir perverkite užsegimą per kilputę, taip užtvirtindami norimą daiktą.

Laikikliai pagaminti iš sintetinio zomšo juostelių, pritvirtinti prie metalinių užsegimų (kurie sudėtyje neturi nikelio ir švino).  Juostelei pritvirtinti prie užsegimo naudojami netoksiški klijai.

Laikiklių ilgis yra apie 14-15 cm be užsegimo. 

Priežiūra: valykite sudrėkinta medvilnine servetėle ir palikite išdžiūti natūraliai. 

PERSPĖJIMAS!

Būtinai patikrinkit laikiklį kiekvieną kartą duodami jį kūdikiui. Jei pastebite bet kokius pasikeitimus - nustokite naudoti. Atkreipiame dėmesį, kad šie laikikliai nėra skirti kramtymui ar dantukų masažavimui, tad naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra.

Niekada neprailginkite čiulptuko laikiklio! Čulptuko laikiklių negalima tvirtinti prie petnešų, juostelių, laisvų drabužių ir pan. Visuomet stebėkite kūdikį ir nepalikite be priežiūros.
7.99€
Spalva: