Grąžinimo taisyklės

Jeigu darydami užsakymą abejojate dėl prekės dydžio ar kitų savybių, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums apsispręsti. Prieš išsiunčiant jūsų užsakymą, mes viską atidžiai patikriname, kad gautumėte tik kokybiškas, be jokių defektų prekes. Tačiau, jei prekė vis gi neatitinka jūsų lūkesčių, galite ją grąžinti.

Prekes, pirktas internetu, galima grąžinti per 14 dienų nuo gavimo datos. Visos prekės mums turi būti grąžintos originalioje pakuotėje, su etikete, nenešiotos, nesuteptos ar kitaip nesugadintos. Jei mums pasirodys, kad prekė jau naudota ar kitaip sugadinta, pasiliekame teisę pinigų negrąžinti ir jums išsiųsti prekę atgal.

Grąžinti negalima: kūdikiams skirtų prekių, kosmetikos ir parfumerijos, higienos prekių, dovanų kuponų ir prekių kurios buvo gamintos pagal jūsų individualų užsakymą ir yra akivaizdžiai jums pritaikytos.

Už prekių grąžinimą sumoka pirkėjas. Mes labai rekomenduojame naudotis registruoto pašto, paštomato arba kurjerio paslaugomis. Prie siunčiamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją.

Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 7 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

 

Jeigu kyla kažkokių klausimų, norite grąžinti ar apkeisti prekę, rašykite mums HappySoulstore@gmail.com . Mielai viską aptarsime ir išspręsime visus kilusius klausimus.

Grąžinamas prekes siųsti adresu:

Happy Soul Boutique

Vilniaus g. 44-1

Kaunas 44287

 

Omniva paštomatas “Kauno PC Šilas Baranausko g.” arba  LPExpress paštomatas “Jonavos g. 3 (IKI Lituanica)”, tel. 864860785