Valgymo indelis EasyMat Blue MINI

PASKUTINIS VIENETAS, IŠ EKSPOZICIJOS, TODĖL SU -60% nuolaida.

EasyMat MINI, puikiai tinka kelionėms ir maitinimo kėdutėms. Lėkštė supakuota specialiame maišelyje, su dangteliu. Silikoninis indas EasyMat prilimpa prie stalo ir dėl to ten išlieka viso valgymo metu, net jei mažas išdykėlis labai nori jį numesti. Ši silikoninė lėkštė yra du viename - lėkštė ir padėklas. Šie indai tinkami maždaug nuo 6 mėn. iki 4 metų. Skyreliais suskirstyti indai puikiai tinka maitinant kūdikį pagal BLW (Baby Led Weaning) principą, kurio esmė leisti vaikui valgyti pačiam nuo pat pradžių, viską ragauti gabaliukais, kai vaikas pats pasirenka ko nori. EasyMat Mini taps jūsų palydovu bet kurioje išvykoje.

Pagaminta iš aukščiausios klasės maistinio silikono. Be BPA, BLS, PVV, ftalatų ir kitų pavojingų chemikalų. Jis saugus, patvarus, ilgaamžis, lengvai valomas. Tinkamas plauti indaplovėje, dėti į šaldiklį arba jame kepti. Hipoalerginis.

Prieš pirmą naudojimą gerai išplaukite su muilu. Indas prikimba prie visų lygių paviršių, geriausiai prie plastiko ir stiklo. Norint, kad suliptų geriau rekomenduojame sudrėkinti apačią.

Gamintojas: EasyTots, JK.

17.99€
7.99€